Kania Polcopper bez punktów

Kania Polcopper bez punktów - Zdjęcie główne

Bez punktów z Kościana wróciła gostyńka Kania. W dzisiejszym spotkaniu Obra Kościan pokonała Kanię Polcopper Gostyń 2 : 0.

Gospodarze objęli prowadzenie w 14. minucie. Rzut karny, podyktowany po faulu Narcyza Gendery, wykorzystał Hubert Olszak. Goście próbowali odrobić straty, ale mieli problem z wypracowaniem sobie sytuacji bramkowej, a największe zagrożenie stwarzali po stałych fragmentach gry. W końcówce pojedynku Obra miała kilka sytuacji, a jedną wykorzystał w 86. minucie Dawid Ratajczak.

Obra Kościan - Kania Polcopper Gostyń 2 : 0 (1 :0)

1 : 0 - Hubert Olszak (14')

2 : 0 - Dawid Ratajczak (86')

Kania Polcopper: Banaszak - M. Tomczak (86' T. Hajduk), Gendera (77' Wabiński), Muszyński, Danielczyk, Bujak (82' Wachowski), Fechner, Mucha, Aksamit, Przewoźny, Chwaliszewski (47' Baziór)