Gostyńscy pięściarze na podium

Gostyńscy pięściarze na podium - Zdjęcie główne

Zawodnicy Klubu Bokserskiego Gostyniak wzięli udział w Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbyły się w Poznaniu. KBG reprezentowali Karol Łapawa (38,5kg), Jakub Staszak (46kg) oraz Szymon Dylak (48kg). Srebrnym medalistą został Dylak, który po zaciekłym pojedynku przegrał z Jackiem Ludwiczakiem (Polonia Leszno). Drugą lokatę zajął również Łapawa. Reprezentant Gostyniaka po wspaniałym boju przegrał w finale z Łukaszem Kotarskim (Spartan Toruń). Na najniższym stopniu podium stanął Staszak, który po wyrównanej walce odpadł w półfinale. Pokonał go późniejszy mistrz Majkel Pawlikowski z Zagłębia Konin. KB Gostyniak informuje, że cały czas trwa nabór zawodników. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godz 18 w klubowym obiekcie przy ul. Poznanskiej 200.