Finał nie dla Dąbroczanki (galeria)

Finał nie dla Dąbroczanki (galeria) - Zdjęcie główne

Dąbroczanka Pępowo nie obroni pucharu wywalczonego w poprzednim sezonie na szczeblu OZPN Leszno. W półfinale zespół Michała Roszaka przegrał w serii rzutów karnych 1 : 3. W regulaminowym czasie gry był remis 3 : 3. Mecz rozgrywany był w Pępowie i gospodarze byli bliscy wywalczenia awansu. W 55. minucie prowadzili 3 : 0, jednak goście rzucili się do odrabiania strat i w 83. minucie wyrównali wynik spotkania. W serii rzutów karnych skuteczniejsi okazali się przyjezdni, którzy wygrali wykorzystali trzy rzuty karne. Gospodarze kończyli ten mecz w "10", gdyż czerwony kartonik ujrzał Dawid Piosik. (Mar)

Dąbroczanka Pępowo - Polonia 1912 Leszno 3 : 3 (2 : 0)

1 : 0 - Jakub Borowczyk (13')
2 : 0 - Jakub Borowczyk (22')

3 : 0 - Damian Naskręt (55')

3 : 1 - (56')

3 : 2 - z rzutu karnego (77')

3 : 3 - (83')

Dąbroczanka Pępowo: Dembski - D. Piosik, A. Piosik, Mar. Roszak, Naskręt, Kędziora, Snela, Łagódka (46' Kaczmarek), Norkiewicz, Fabich, Borowczyk