Efektowne zakończenie rundy jesiennej w wykonaniu Dąbroczanki Pępowo

Autor: | Zdjęcie: archiwum Dabroczanka Pępowo

Efektowne zakończenie rundy jesiennej w wykonaniu Dąbroczanki Pępowo - Zdjęcie główne

foto archiwum Dabroczanka Pępowo

SportPrzed własną publicznością rundę jesienną zakończyła Dąbroczanka Pępowo. Beniaminek piątej ligi w 15. kolejce odniósł efektowną wygraną.

W sobotę Dąbroczanka Pępowo podejmowała przedostatni zespół trzeciej grupy piątej ligi. Spotkanie z LZS Cielcza dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy. W 5. minucie zespół Tomasza Leciejewskiego objął prowadzenie po golu Łukasza Ratajczaka. W pierwszej części meczu miejscowa drużyna jeszcze dwa razy umieściła piłkę w bramce Cielczy.

W drugiej połowie gospodarze nie zamierzali zadowolić się trzybramkowym prowadzeniem, stąd kibice obejrzeli jeszcze kilka bramek. Beniaminek z Pępowa wygrał 8 : 2 i po sobotnich meczach zajmuje siódme miejsce.

- Nie mieliśmy szczególnych założeń na ten mecz. Ważne było zdobycie trzech punktów i poprawienie atmosfery – powiedział trener Dąbroczanki Pępowo Tomasz Leciejewski.

Beniaminek z Pępowa w rundzie jesiennej zdobył osiemnaście punktów i zajmuje siódme miejsce w tabeli.

- Powinniśmy mieć w swoim dorobku sześć punktów więcej, ale daliśmy ciała z Astrą Krotoszyn i Victoria Ostrzeszów. Na wiosnę postaramy się odrobić straty – stwierdził trener beniaminka z Pępowa.

Dąbroczanka Pępowo - LZS Cielcza 8 : 2 (3 : 0)
1 : 0 – Łukasz Ratajczak (5’)
2 : 0 – Aleksander Naskręt (28’)
3 : 0 – Aleksander Naskręt (40’)
4 : 0 – Edwin Marchewka – z rzutu karnego (47’)
4 : 1 – Łukasz Marchewka (56’)
5 : 1 – Nikodem Malcherek (61’)
5 : 2 – Jakub Nowak (72’)
6 : 2 – Aleksander Naskręt (74’)
7 : 2 – Kacper Gościański (83’)
8 : 2 – Nikodem Kubiak (84’)
Dąbroczanka: Kwiatkowski – T. Malcherek (72’ M. Kozłowski), Mierzwicki, Pospiech, Kokot, N. Malcherek (62’ Gościański), Szymczak (72’ Ptak), Marchewka, Łyszczak, Naskręt (81’ Kubiak) , Ratajczak (87’ Biernat)