Decydująca bramka w doliczonym czasie gry. Wygrana Korony

Decydująca bramka w doliczonym czasie gry. Wygrana Korony - Zdjęcie główne

Korona Piaski przerwała serię porażek. Po siedmiu z rzędu przegranych zespół Macieja Gendka pokonał na wyjeździe Odolanovię Odolanów. Korona trzy punkty zapewniła sobie w doliczonym czasie gry.

Drużyna z Piasków prowadziła do przerwy 0 : 1. W polu karnym gospodarzy sfaulowany został Szymon Kajoch i Łukasz Fabich wykorzystał "jedenastkę". Końcówka tego pojedynku była niezwykle emocjonująca. W 90. minucie gospodarze zdobyli bramkę wyrównującą. W doliczonym czasie gry Korona wywalczyła stały fragment gry. Po dośrodkowaniu w polu karnym Odolanovii powstało zamieszanie, w którym najlepiej zachował się Przemysław Frąckowiak i zdobył gola. - Jeśli będziemy walczyć w kolejnych spotkaniach tak jak dzisiaj, to jeszcze coś ugramy. Cieszymy się z wygranej, po której morale zespołu na pewno wzrośnie - powiedział trener Korony Piaski Maciej Gendek.

Odolanovia Odolanów - Korona Piaski 1 : 2 (0 : 1)
0 : 1 - Łukasz Fabich - z rzutu karnego (42')
1 : 1 - (90)
1 : 2 - Przemysław Frąckowiak (90+2)
Korona: Tomczak (35' J. Naskrent) - Danielczak (68' D. Naskrent), Cubal, Gendek, Frąckowiak, H. Szymczak, T. Szymczak, Kajoch (82' Kaczmarek), Norkiewicz (90' Wojtyczka), Fabich, Bonawenturczyk