Dąbroczanka Pępowo miała już dwie bramki przewagi

Autor: | Zdjęcie: Facebook Dąbroczanka Pępowo

Dąbroczanka Pępowo miała już dwie bramki przewagi - Zdjęcie główne

foto Facebook Dąbroczanka Pępowo

Sport Mecz z Piastem Czekanów bardzo dobrze zaczął się dla piłkarzy Tomasza Leciejewskiego. Goście prowadzili 2 : 0. Mecz trwa jednak dziewięćdziesiąt minut o czym tym razem przekonała się drużyna z Pępowa.

W 19. kolejce Dąbroczanka Pępowo zagrała na wyjeździe z Piastem Czekanów. Niedzielny mecz idealnie rozpoczął się dla przyjezdnych. Strzałem z rzutu wolnego prowadzenie gościom dał Fryderyk Kokot. Wychowanek Dąbroczanki w 22. minucie ponownie trafił do bramki rywala. O ile początek pierwszej połowy był doskonały, to końcówka gościom wyszła fatalnie. Tuż przed przerwą Piast zdobył dwie bramki.

W drugą część lepiej weszli piłkarze Piasta. Po golu Nataniela Zakosztowicza było 3 : 2. Gospodarze przybliżyli się do wygranej w 70. minucie. Szymon Frąszczak pokonał Eryka Kwiatkowskiego, który zastąpił Adriana Szubę w 57. minucie, i było już 4 : 2. Goście za sprawą Fryderyka Maciejewskiego zdobyli jeszcze bramkę kontaktową, ale wyrównania w rywalizacji Piast – Dąbroczanka nie było.

- Kolejny mecz, w którym prowadzimy grę, strzelamy bramki i nagle jakby ktoś wyciągnął wtyczkę z gniazdka. Po drugie, kolejny mecz, w którym brakuje nam agresji i zaangażowania na pewnych pozycjach. No i kluczowe w tym spotkaniu był brak komunikacji, w wyniku czego straciliśmy trzy bramki. Takie błędy mogą popełniać zawodnicy w kategoriach młodzieżowych, ale nie senior. Przed, w przerwie i po meczu w szatni jest głośno, natomiast wychodząc na murawę, w drużynie panuję "cisza jak na pogrzebie" – podsumował trener Dąbroczanki Pępowo Tomasz Leciejewski.

Piast Czekanów – Dąbroczanka Pępowo 4 : 3 (2 : 2)
4 : 3 - Fryderyk Maciejewski (85')
Dąbroczanka: Szuba (57’ Kwiatkowski) – B. Gendera, Mierzwicki, Snela (87’ Waszyński), Mikołajczak, Kokot, Szymczak, Gronowski (53’ Maciejewski), Gościański (60’ J. Gendera), N. Malcherek (77’ T. Malcherek), Ratajczak