Czwartoligowiec skuteczniejszy od Kani

Czwartoligowiec skuteczniejszy od Kani - Zdjęcie główne

W kratkę prezentują się w meczach sparingowych piłkarze Kani Polcopper Gostyń. Po dobrym meczu z Dąbroczanką zespół Krzysztofa Michalskiego zagrał słabsze zawody z PKS-em Racot i przegrał 1 : 2. W pierwszej połowie spotkania Kania nie potrafiła poważniej zagrozić bramce przeciwnika. Groźniejsi w swoich poczynaniach byli gospodarze, którzy prowadzili 2 : 0 do przerwy. Kania śmielej zaatakowała w drugiej połowie i wypracowała sobie kilka okazji. W konsekwencji tego zdobyła bramkę w 66. minucie z rzutu karnego. (Mar)

PKS Racot - Kania Polcopper Gostyń    2 : 1
1 : 0 - (33’)
2 : 0 - (41’)
2 : 1 - Krzysztof Pakosz - z rzutu karnego (66’)
Kania Polcopper: Molka (46’ Wujczak) - T. Hajduk (42’ Nojman), Krzyżostaniak (60’ Kabała), Muszyński (46’ Mat. Tomczak), Danielczyk, Chwaliszewski (60’ Smektała), Wabiński (55’ Ł. Hajduk), Pawlaczyk (50’ Bujak), Strugała (56’ Mucha), Baziór (50’ Przewoźny), Pakosz