Czwarta porażka Dąbroczanki

Czwarta porażka Dąbroczanki - Zdjęcie główne

Czarna seria Dąbroczanki Pępowo trwa. W pierwszym meczu rundy rewanżowej zespół z Pępowa uległ Cetrze Ostrów Wielkopolski 2 : 3. Była, to czwarta, kolejna porażka Dąbroczanki. Goście bardzo dobrze rozpoczęli niedzielne spotkanie, bo już w piątej minucie objęli prowadzenie. Dąbroczanka wyrównała w 60. minucie, jednak goście kwadrans później znów wyszli na prowadzenie. Po raz drugi gospodarze doprowadzili do wyrównania w 83. minucie - z rzutu karnego gola zdobył Rafał Brink, ale trzy minuty później Centra zdobyła zwycięskiego gola. - W końcówce tej rundy przegraliśmy cztery spotkania i po bardzo dobrym początku ligi plasujemy się w dole. Podobnie było przed rokiem. Musimy z tego wyciągnąć wnioski. Dlatego już teraz myślimy o poszerzeniu kadry - stwierdził po meczu trener Michał Roszak. (HaS)
Dąbroczanka Pępowo – Centra Ostrów Wielkopolski 3 : 2 (0 : 1)
0 : 1 – Łukasz Jamry (5’)
1 : 1 – Marcin Kaczmarek (60’)
1 : 2 – Damian Michalski (75’)
2 : 2 – Rafał Brink – z rzutu karnego (83’)
2 : 3 – Damian Grzeszczyk (86’)
Dąbroczanka Pępowo: Mar. Roszak, Matuszewski, Mar. Gubański, Brink, Borowczyk, Matyla (85’ Snela), Cieplik (46’ Berger), Kaczmarek, Nawrot (46’ Chorała), Cichy (80’ Biernat)