Reklama

Chciałby uciszyć nocne imprezy młodzieży

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Chciałby uciszyć nocne imprezy młodzieży - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Różne Z dzielnicowym można się kontaktować nie tylko w sytuacjach nagłych, ale również, gdy pojawiają się zagrożenia.

- Dzielnicowemu można mu zgłaszać sprawy dotyczące zarówno wykroczeń, jak i prosić o pomoc czy poradę - mówi asp. sztab. Monika Curyk, oficer prasowy KPP w Gostyniu.

Czy wiecie, kto jest waszym dzielnicowym? Jak się z nim skontaktować? W cyklach artykułów będziemy przypominać dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Sierżant sztabowy Marek Balczyński jest dzielnicowym w centrum Gostynia.

Wstąpił w szeregi policji w 2013 roku. Służył w Oddziale Prewencji Policji w Poznaniu oraz Komisariacie Policji Poznań – Grunwald. Od 2017 roku jest dzielnicowym w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu. Dba o bezpieczeństwo mieszkańców ulic: Boczna, Łącznikowa, Edmunda Bojanowskiego do nr 6 B i od nr 22, Folwarczna, Kolejowa, Krótka, Mostowa – rejon przedszkoli, Osiedle 700- Lecia, Polna do nr 6A i od nr 72,Powstańców Wielkopolskich, Przy Dworcu, Strzelecka, Towarowa, Wincentego Witosa, Wiosny Ludów, a także os. Wojska Polskiego i ul. Zielona.

Można się z nim skontaktować dzwoniąc pod numer telefonu: 47 7725241/ 516952851 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail: [email protected] Do dzielnicowego można się udać nie tylko w sytuacjach nagłych, ale również, gdy pojawiają się zagrożenia. Można mu zgłaszać sprawy dotyczące zarówno wykroczeń, jak i prosić o pomoc czy poradę.
 

- Pamiętajmy, że dzielnicowi nie pełnią służby całodobowo. W sytuacjach nagłych lub zagrażających bezpośrednio życiu i zdrowiu należy korzystać z numeru alarmowego 112 - tłumaczy Monika Curyk.
 

Każdy dzielnicowy realizuje plan priorytetowy mający pomóc zwiększyć poziom bezpieczeństwa jak również rozwiązać najbardziej nurtujące mieszkańców problemy. Jak podaje oficer prasowy KPP w Gostyniu, założeniem priorytetowym sierż. sztab. Marka Balczyńskiego w okresie pierwszego półrocza 2021 roku będzie podjęcie działań, które mają na celu ograniczenie zakłócania porządku publicznego na parkingu Galerii Dworcowej w Gostyniu (ul. Przy Dworcu).

Wymieniony parking jest miejscem spotkań młodzieży, szczególnie w weekendy w porze nocnej. Grupujący się zaśmiecają przestrzeń publiczną

Dane kontaktowe swojego dzielnicowego można odnaleźć na stronie internetowej gostyńskiej policji w zakładce „informacje”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy