Reklama

Jeszcze tylko 2 dni na zapisy na III Bieg im. senatora Stanisława Karłowskiego w Szelejewie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: arch. Redakcji

Jeszcze tylko 2 dni na zapisy na III Bieg  im. senatora Stanisława Karłowskiego w Szelejewie - Zdjęcie główne

W II Biegu Senatora wzięło udział prawie 250 uczestników. Jak będzie w tym roku? | foto arch. Redakcji

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią już w najbliższą sobotę, 4 czerwca odbędzie się III Bieg im. senatora Stanisława Karłowskiego w Szelejewie. Przygotowano łącznie trzy trasy, z których najdłuższa ma 5 km. Na uczestników biegu czeka mnóstwo atrakcji i pamiątkowe medale. Zapisy online trawja do 1 czerwca, będzie też mozliwość zapisu na miejscu w dniu imprezy.

Po dwóch latach przerwy zapraszamy w imieniu organizatrów wszystkich miłośników ruchu na świeżym powietrzu do udziału w III Biegu  im. senatora Stanisława Karłowskiego, który odbędzie w Szelejewie już w najbliższą sobotę 4 czerwca. O ostatniej, przedpandemicznej edycji biegu pisaliśmy w TYM artykule. Wtedy wydano blisko 250 numerów startowych, jak będzie w tym roku?

Zaplanowano 3 trasy, w tym bieg główny na dystansie 5 km

Organizatorzy przygotowali kilka tras dla amatorów zdrowego trybu życia. Dwie trasy przygotowano z myślą o najmłodszych, którzy być może po raz pierwszy spróbują swych sił w bieganiu, a bieg senatorski jest propozycją dla starszych amatorów, którzy przybędą sami lub ze swoimi pociechami na to sportowe święto. Dla wszystkich przygotowano pamiątkowe medale.

I tak, dla najmłodszych biegaczy przygotowano mały bieg na dystansie 0,31 km na terenie Żgalin, dla nieco starszych zaproponowano duży bieg 1,1 oraz główny bieg senatorski, który obejmuje dystans 5 km

Zapisy przez internet i w dniu zawodów

Zgłoszenia dokonywane są drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza zamieszczonego na TEJ stronie. Są one przyjmowane są od dnia 18 maja do 1 czerwca , czyli do najbliższej środy.

Po tym terminie, jeżeli limit uczestników nie zostanie wyczerpany, zgłoszenia przyjmowane będą w sekretariacie zawodów w dzień biegu tj. 4 czerwca w godzinach 8:00-9:30.

Medale dla wszystkich

Jak podkreślaja organizatorzy, bieg nie jest wyścigiem, w związku z tym nie jest prowadzona klasyfikacja końcowa. Każdy kto ukończy bieg, dopiegnie do mety jest jego zwycięzcą i otrzyma medal.

Organizatorzy zapewniają bezpłatny udział w biegu, zabezpieczenie biegu przez wolontariuszy, opiekę medyczną na mecie, pomoc techniczną, posiłek i napoje na mecie, pamiątkowy medal i - oczywiście - wspaniałą atmosferę.

 

W zeszłym tygodniu odbył się 37. Bieg Bojanowskiego, o którym piszemy TUTAJ.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy