reklama

Gostyńska Gra Miejska - trwają zapisy. Startują kilka dni później

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: arch. gostynska.pl

Gostyńska Gra Miejska - trwają zapisy. Startują kilka dni później - Zdjęcie główne

Gostyńska Gra Miejska 2023 r. - etap uliczny | foto arch. gostynska.pl

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

KulturaPo raz 15. w 2024 r. startuje Gostyńska Gra Miejska. Hasło: Majowa gorączka - Gostyń 1926! Co się za tym kryje? Zaktualizowano już platformę internetową, gdzie znajdziecie zasady gry i formularze zgłoszenia. Uwaga! Ostateczny termin zgłoszeń upływa 1 kwietnia! Start wyjątkowo zaplanowano na 5 kwietnia.
reklama

W 15. edycji Gostyńskiej Gry Miejskiej (ze względu na święta) wyjątkowo start zaplanowano na 5 kwietnia. Przygotowano 5 zadań, pięć opowiadań i jak zwykle ciekawy etap uliczny. Już 1 kwietnia urodziny miasta - to również ostateczny termin zapisów do udziału w Gostyńskiej Grze Miejskiej. 

W Gostyńskiej Grze Miejskiej należy grać drużynowo i na wesoło!

Jeśli chodzi o etap internetowy należy utworzyć drużynę składającą się od 2 do 5 osób. Co WAŻNE! Nie mają znaczenia wiek, płeć, zamieszkanie, ale drużyna musi mieć nazwę! Następnie należy wysłać wypełniony formularz na adres mailowy gramgostyn@gmail.com i wystartować 5 kwietnia. Trzeba też zalogować się na stronie internetowej TUTAJ, jako zespół tworząc konto użytkownika. To bardzo istotne.

Gostyńskiej Gry Miejskiej nie należy się obawiać. Nie jest to zabawa wyłącznie dla historyków i pasjonatów historii.
Nie potrzebna jest wielka wiedza historyczna. Od tego są internet i książki. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. Gra ma na celu przeniesienie uczestników w wymyślony świat, który jednak dzieje się w określonej rzeczywistości opartej na historycznych przekazach. Wszystko to MOGŁO SIĘ ZDARZYĆ i to właśnie tu, w Gostyniu. W 15. edycji uczestnicy przekonają się, co mogło wydarzyć się w maju w 1926 roku!

5 kwietnia to WAŻNY dzień. Od tego czasu, przez  kolejne piątki kwietnia  o godz. 19.00 w zakładce ZADANIA uaktywnią się pytania, na które zespoły (od 2 do 5 osób) odpowiadają w formie komentarzy (opcja pozwalająca zamieszczać komentarze pojawia się po zalogowaniu na stronie). Im szybciej tym więcej punktów. Można udzielać odpowiedzi do godz. 22.00 o ile w pytaniu nie podano innego terminu. Warto wcześniej zrobić próbę logowania i odpowiedzi na pytanie próbne o czadnice. Chodzi o to, by nie tracić czasu na rozwiązywanie problemów technicznych podczas cennych sekund po 19.00. 

Natomiast od 4 KWIETNIA, w każdy czwartek o 17.00 pojawiać się będą opowieści stanowiące fabułę Gostyńskiej Gry Miejskiej. Najlepsze zespoły (około 10 drużyn) staną do walki w etapie ulicznym, który odbędzie się 25 maja 2024 roku. Nie będzie to bieg na czas! Wygrywa zespół, który najlepiej rozwiąże zagadkę. Tutaj relacja z Gry w 2023 r. - KLIK.

W razie niejasności można pytać mailowo, telefonicznie, skypowo lub fejsbukowo.

W 2024 roku nagrodą główną dla zwycięskiego zespołu jest... gwarancja dobrej zabawy na wysokim poziomie... adrenaliny.

MOżna wygrać także megapizza, karnety na basen, kręgielnie, bilety do kina, upominki, gadżety a przede wszystkim voucher podróżny Agencji Turystycznej MOANA na 2500 złotych!

Dla kogo jest Gostyńska Gra Miejska?
Na podstawie poprzednich edycji można powiedzieć, że przeważają rodziny, grupy studenckie albo po prostu paczki dobrych znajomych, dla których to fajna forma spędzenia sobotniego popołudnia. Raczej uczniowie szkół podstawowych nie poradzą sobie z rozwiązaniem zagadki w etapie ulicznym. Są jednak dobrze obeznani z "wujkiem google" i mogą startować w etapie internetowym.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama