Zjednoczeni. Czwórka do zera

Zjednoczeni. Czwórka do zera  - Zdjęcie główne

Wysokie zwycięstwo odnieśli piłkarze Zjednoczonych Pudliszki. Na własnym boisku drużyna Andrzeja Loksia pokonała Juna-Trans Stare Oborzyska 4 : 0.

Gospodarze prowadzili do przerwy 1 : 0 po golu Remigiusza Jerszyńskiego. Po przerwie Zjednoczeni dołożyli jeszcze trzy bramki i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Po sobotniej wygranej drużyna Andrzeja Loksia awansowała na piąte miejsce w leszczyńskiej klasie okręgowej.

Zjednoczeni Pudliszki - Juna-Trans Stare Oborzyska 4 : 0 (1 : 0)

1 : 0 - Remigiusz Jerszyński (26')
2 : 0 - Jędrzej Wyskok (50')
3 : 0 - Przemysław Kaczmarek (54')
4 : 0 - Przemysław Bzdęga - z rzutu karnego (89')
Zjednoczeni Pudliszki: Wlekliński - Kurasiak (73' Bzdęga), Cieplik, Żelichowski, Kołak, P. Kaczmarek, M. Józefiak (85' Łodyga), Dudka, A. Kaczmarek (70' Andrzejewski), Wyskok, Jerszyński (65' P. Józefiak)