Skuteczna końcówka

Skuteczna końcówka - Zdjęcie główne

Po trzy punkty sięgnęła Wisła Borek Wielkopolski. Przed własną publicznością ekipa Tomasza Gawrońskiego wygrała z Promieniem Krzywiń 2 : 0.

Dla gospodarzy nie był to łatwy pojedynek. Goście na boisku w Borku Wielkopolskim prezentowali się dobrze. "Kluczem" do zwycięstwa okazał się Cezary Tomczak. To na nim sędzia podyktował rzut karny, po którym gola zdobył Michał Kasprzak. Tomczak ustalił wynik spotkania w 90. minucie. - Chciałem Czarka zmienić w końcówce, ale trenerski nos podpowiedział mi, że w ostatnich minutach może jeszcze coś dać naszej drużynie- stwierdził po meczu trener Wisły Borek Wlkp. Tomasz Gawroński.

Wisła Borek Wielkopolski - Promień Krzywiń 2 : 0 (0 : 0)

1 : 0 - Michał Kasprzak - z rzutu karnego (82')

2 : 0 - Cezary Tomczak (90')

Wisła: Osiewicz - P. Andrzejczak, M. Andrzejczak, Sz. Andrzejczak, P. Gościniak, Tomczak, K. Konieczny, Budzyń (65' Molka), J. Andrzejczak (20' Przybył), Kaźmierczak (46' Kasprzak), Robak (82' Łukaszewski)