Pudłowali na potęgę

Pudłowali na potęgę - Zdjęcie główne

Skuteczności zabrakło piłkarzom Wisły Borek Wielkopolski w meczu z Heliosem Czempiń. Zawodnicy boreckiego klubu zmarnowali w pierwszej połowie kilka doskonałych okazji i przegrali z Heliosem 1 : 3.

Wisła na mecz Czempiniem pojechała mocno osłabiona, ale i tak mogła pokusić się o punkty. W pierwszej połowej Tomasz Gawroński trafił z dwóch metrów w poprzeczkę, a Tomasza Molka i Krzysztof Konieczny ostrzelali słupki drużyny gospodarzy. Niewykorzystane sytuacje zemściły się na wiślakach i komplet punktów wywalczył Helios Czempiń. - Skuteczność nie była dzisiaj naszą mocną stroną. Do przerwy powinniśmy zdobyć 3-4 bramki - stwierdził po meczu trener Wisły Borek Wielkopolski Tomasz Gawroński.

Helios Czempiń - Wisła Borek Wlkp. 3 : 1 (1 : 0)
1 : 0 - Patryk Wężyk (13')
2 : 0 - Łukasz Wolniak (71')
2 : 1 - Tomasz Gawroński (73')
3 : 1 - Szymon Wichtowski (90')
Wisła: Osiewicz - P. Andrzejczak, Gawroński, Sz. Andrzejczak, P. Gościniak (70' Baran), Kasprzak, Budzyń, J. Andrzejczak, K. Konieczny, Molka, P. Łukaszewski (65' N. Konieczny)