Krobianka zmiażdżyła. Reszta bez punktów

Krobianka zmiażdżyła. Reszta bez punktów - Zdjęcie główne

To co zrobili w sobotę zawodnicy Krobianki Krobia na długo pozostanie w pamięci kibiców. Prowadzony przez Sławomira Gintowta zespół pokonał na własnym boisku beniaminka z Kurzej Góry 12 : 0.

Zawodnicy Krobianki równo podzielili na połowy zdobycz bramkową. Do przerwy gospodarze prowadzili 6 : 0 i nie zadowolili się takim wynikiem. Po przerwie zaaplikowali gościom kolejne sześć goli. - Cieszy mnie, że zaprezentowaliśmy w dwóch połowach stabilną skuteczność strzelecką. Prowadząc 6 : 0 nie potraktowaliśmy drugiej połowy luźno. Nie zlekceważyliśmy przeciwnika, który może największego formatu nie jest, ale ma kilku ciekawych zawodników w swoim składzie. Jeśli czujesz, że to jest twój dzień, to trzeba to wykorzystać i podbić bilans bramkowy - powiedział po meczu trener Krobianki.
Mniej powodów do zadowolenia mieli trenerzy pozostałych drużyn powiatu gostyńskiego. Wisła po słabym meczu przegrała w Jutrosinie 2 : 0. - Zagraliśmy słaby mecz. Żeby nie Artur Kędzia w bramce przegrywalibyśmy wysoko. "Trzymał" nam wynik - powiedział trener Tomasz Gawroński.
Zwycięstwo z rąk wypuścili Zjednoczeni Pudliszki. W 70. minucie po bramce Przemysława Kaczmarka zespół Andrzeja Loksia prowadził 2 : 1, ale w ostatnim kwadransie stracił dwie bramki. - Remis byłby tu wynikiem bardziej sprawiedliwym. Mieliśmy sytuację na 3 : 1 i ten mecz mogliśmy wygrać - powiedział Andrzej Lokś trener Zjednoczonych.

Krobianka Krobia - Rywal-Ewmar Kurza Góra 12 : 0 (6 : 0)
8 : 0 - Miłosz Urbański (59')
9 : 0 - Jędrzej Knapp - z rzutu karnego (67')
10 : 0 - Jakub Chwaliszewski (73')
11 : 0 - Jędrzej Urbański (80')
12 : 0 - Miłosz Urbański (90')
Krobianka: Dembski (46' Cebulski) - M. Naskręt, Tomczak, Knapp, M. Urbański, Malcherek (60' Lada), Szpurka, Kluczyk (46' Mikołajczak), Kędziora (60' Baranowski), Chwaliszewski, J. Urbański

Orla Jutrosin - Wisła Borek Wlkp. 2 : 0 (1: 0)
1 : 0 - Łukasz Kaczmarek (8')
2 : 0 - Kamil Kubiak (71')
Wisła: Kędzia - P. Baran, P. Gościniak, Pelczyk (54' Gawroński), Kędziora, Juskowiak, Konieczny, Tomczak, Grzemski (67' Kubiak), Kasprzak, Łukaszewski (46' Urbaniak)

Zjednoczeni Pudliszki - Pogoń Śmigiel 2 : 3 (1 : 1)
1 : 0 - Adrian Kaczmarek (25')
1 : 1 - (36')
2 : 1 - Przemysław Kaczmarek (70')
2 : 2 - Oskar Żelichowski - samobójcza (77')
2 : 3 - (87')
Zjednoczeni: F. Bzdęga - P. Bzdęga, Żelichowski, Majchrzak (80' Nowak), Lisiak, Głoskiewicz, Wyskok, Józefiak (85' Pajkert), P. Kaczmarek, A. Kaczmarek, Paszek (73' Andrzejewski)