Krobianka przywiozła trzy punkty z Trzemeszna

Krobianka przywiozła trzy punkty z Trzemeszna - Zdjęcie główne

- Zabrakło trochę skuteczności, jednak najważniejsze, że zdobyliśmy trzy punkty, które dają nam wiarę i nadzieję - powiedział po wygranej 2 : 0 ze Zjednoczonymi Trzemeszno trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia.

W sobotę Pinsel-Peter Krobianka Krobia rozegrała kolejny mecz o "sześć punktów". Drużyna Dariusza Wiśniewicza zmierzyła się na wyjeździe ze Zjednoczonymi Trzemeszno. Zjednoczeni i Krobianka znajdują się w strefie spadkowej czwartej ligi ze znaczną stratą do bezpiecznego 16. miejsca. Mecz doskonale ułożył się dla gości. W 7. minucie Marcin Masełkowski zakończył skutecznym strzałem akcję Przemysława Kaczmarka. Gospodarze w sobotnim meczu nie mieli byt wielu sytuacji do zdobycia bramki. Najlepszej nie wykorzystali w 30. minucie. Paweł Mroziński nie trafił w światło bramki. W 43. minucie goście wyszli na dwubramkowe prowadzenie. W sytuacji sam na sam z golkiperem Zjednoczonych znalazł się Aleksander Woźniak. Młody napastnik Krobianki przegrał pojedynek z bramkarzem Zjednoczonych, jednak piłkę do bramki skierował podążający za akcją Marcin Masełkowski. W drugiej części gry goście "oddali plac gry" miejscowej drużynie. Gospodarze z każdą minutą coraz bardziej się odkrywali i Pinsel-Peter Krobianka wyprowadziła kilka groźnych kontr. Żadnej z nich nie udało się wykorzystać. - Mogliśmy zamknąć ten mecz trzecim golem, jednak nie ma co za dużo wymyślać. Wygrana daje nam jakąś nadzieję na kolejne mecze. Jest jeszcze osiem kolejek przed nami. Chłopacy zagrali dzisiaj dobre zawody pod dużą presją. Przed nami mecz w piątek z Wrześnią. Na pewno nie zabraknie w tym pojedynku walki. Mam nadzieję, że chłopacy się nie rozchorują po dzisiejszym spotkaniu - powiedział trener Dariusz Wiśniewicz.

Zjednoczeni Trzemeszno - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 0 : 2 (0 : 2)
0 : 1 - Marcin Masełkowski (7')
0 : 2 - Marcin Masełkowski (43')
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski - Górkowski (65' Kędziora), Pospiech, Kluczyk, A. Kaczmarek, P. Kaczmarek (85' Gembiak), Szpurka, Sarbinowski, Joachim Knapp (70' Jędrzej Knapp), Masełkowski, Woźniak (80' D. Jędryczka)