Korona nie zwalnia

Korona nie zwalnia - Zdjęcie główne

Już sześć zwycięstw ma na swoim koncie Korona Piaski. W niedzielę lider leszczyńskiej klasy okręgowej pokonał Pogoń Śmigiel 3 : 1.

Do przerwy gospodarze wypracowali sobie trzy bramki przewagi. W pierwszej połowie gra gospodarzy mogła się podobać. Po składnych akcjach miejscowych ręce same składały się do oklasków. W drugiej połowie piłkarze Sławomira Gintowta już tak dobrze się nie prezentowali, ale trzy punkty i tak zostały w Piaskach.

Korona Piaski - Pogoń Śmigiel 3 : 1 (3 : 0)
1 : 0 - Marcin Piech (8')
2 : 0 - Tobiasz Szymczak (18')
3 : 0 - Marcin Wojciechowski (28')
3 : 1 - Roland Popiela (70')
Korona: Michałowicz (79' J.Naskrent) - Szymczak, Cubal, Wasielewski, Piech, Norkiewicz (77' Ludwiczak), Bonawenturczyk, Berchert, Fabich (90' Rolnik), Wojciechowski (85' N. Konieczny), Kajoch