Jutro faza pucharowa

Jutro faza pucharowa - Zdjęcie główne

Zakończyła się faza grupowa IV Mistrzostw Polski Halowej Piłki Nożnej w Gostyniu. Swoje mecze od wczoraj rozgrywały kolejne zespoły. Jutro faza pucharowa.

Piątkową grupę E wygrała „Wielka Niewiadoma”. Drugie miejsce i niedzielne baraże wywalczył zespół „ZZ Kadra Bielszowice”, miejsce trzecie przypadło zawodnikom z „Wal-Zen Kunowo”.

W sobotę nastąpił dalszy ciąg zmagań. W grupie F pierwsze miejsce zapewnił sobie „Fast-Service”. Drugie wywalczył „Plastrol Lotyń”, a trzecie „Mar-Bud Jutrosin”.

Grupa G zakończyła spotkania zwycięstwem „Ukontentowanych”. Za nimi „Trans PL”, miejsce trzecie dla „Texas Pizza”.

W ostatniej grupie H zwyciężył „Milwuakee Team” z Olsztyna i awansował bezpośrednio do 1/8. W barażach zobaczymy „RMF MAXXX” (2. miejsce w grupie) oraz „Gmina Brenna” (3 miejsce).

Kolejny start jutro o godz. 7.40. Podobnie jak w roku ubiegłym, niedzielne mecze będzie można obejrzeć on-line TUTAJ. Szczegóły na facebookowym profilu LigiHalowe.pl.