Reklama

Złowili dobre serca

Opublikowano:
Autor:

Złowili dobre serca - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

O tym, że każdy harcerz ma dobre serce wiadomo od dawien dawna. Okazuje się, że druhny i druhowie z 6 dh im, księcia Józefa Poniatowskiego z Ponieca zarazili swoją dobrocią wędkarzy z okolicy i wspólnie z nimi pragną pomóc rodzinie która znalazła się w trudnej sytuacji.

- Do naszej drużyny należy dwoje dzieci z tej rodziny. Planujemy latem dwutygodniowy obóz harcerski, dlatego narodził się pomysł organizacji charytatywnych zawodów wędkarskich, by mogli oni wspólnie z nami wyjechać – mówił drużynowy 6 dh. Paweł Szynka.

Do zawodów przystąpiło ponad trzydzieści osób w tym młodzi kadeci. W akcję włączyli się członkowie Radiowego Szlaku Biskupiańskiego, którzy byli na miejscu i nagłaśniali z miejsca połowów całą akcję.

- Podziękowania należą się każdemu kto włączył się w organizację zawodów, gospodarzowi stawów w Dzięczynie, czyli dla koła „PSW Perkoz” za bezpłatne udostępnię akwenu wodnego. Wielkie dzięki dla naszych przyjaciół z 4dh z Krobi, oni też dołożyli się do wspólnej „kasy” by pomóc zebrać potrzebna sumę pieniędzy - dodał Paweł Szynka.

Najlepszym wędkarzem zawodów okazał się : Brodziak Sławomir, drugie miejsce wywalczył Szymkowiak Filip, a trzeci był Starosta Bartłomiej.

Klasyfikacja kadetów przedstawiała się następująco: miejsce pierwsze Wiktoria Idowiak, Natalia Mikołajczak miejsce drugie, a miejsce trzecie wywalczyła Klaudia Puślednik.   

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE