Reklama

Zbyt szybka jazda skończyła się w rowie

Opublikowano: sob, 14 gru 2019 11:01
Autor:

Zbyt szybka jazda skończyła się w rowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Jako wypadek gostyńska policja zakwalifikowała zdarzenie drogowe, do którego doszło w okolicy Janiszewa, w gm. Poniec.

Dzisiejszej nocy, dokładnie kilka minut po północy (14.12) służby: straż, ekipa ratownictwa medycznego oraz policja zostały zaalarmowane o zdarzeniu drogowym w okolicy Janiszewa.

Od strony Leszna w kierunku wioski poruszał się renault megan z 5 podróżującymi. Auto prowadziła 21-mieszkanka powiatu gostyńskiego. Jak informuje gostyńska policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni. Wpadła w poślizg i uderzyła w przydrożną skarpę. Auto znalazło się w rowie, z rozbitym przodem.

Do zdarzenia zadysponowano między innymi jednostki straży pożarnej: JRG z Gostynia i OSP z Ponieca. Na miejscu jednostki zastały rozbity samochód i przytomnych podróżujących.

Strażacy udzielili uczestnikom zdarzenia kwalifikowanej pierwszej pomocy, odłączyli akumulator w samochodzie. Poza tym ich zadaniem było zabezpieczenie i oświetlenie miejsca zdarzenia.

Zespół ratownictwa medycznego postanowił, że dwie osoby z jadących samochodem zostaną przewiezione do szpitala. Udało nam się ustalić, że dłuższej hospitalizacji potrzebuje jedna z nich, u której stwierdzono wstrząśnienie mózgu.

Gostyńska policja będzie prowadzić czynności dokładnie wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Wstępnie ustalono, że kierująca była trzeźwa.

Do bazy ekipy strażackie oraz policja wróciły po 1,5 godzinie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE