Reklama

Z Bricomatu odbierzesz nawet drzwi. W Gostyniu przed BricoMarche, stanęły boksy do bezkontaktowego odbioru zamówień

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Agata Fajczyk

Z Bricomatu odbierzesz nawet drzwi. W Gostyniu przed BricoMarche, stanęły boksy do bezkontaktowego odbioru zamówień - Zdjęcie główne

Gostyń. Bricomat to zautomatyzowany boks do bezkontaktowego odbioru zamówionych produktów, np. przez Internet | foto Agata Fajczyk

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Market BricoMarché w Gostyniu wyposażony został w Bricomat, czyli urządzenie, w którym w dowolnym czasie można odebrać towar zakupiony przez internet.

Klienci sklepu BricoMarché mogą odbierać swoje zamówienia z zamontowanych przy sklepie Bricomatów. W tej chwili zautomatyzowane boksy działają już w 50 lokalizacjach, niemal przy co trzecim supermarkecie sieci.

Zmiany od kilku tygodni zauważalne są również na parkingu przed marketem przy ul. Poznańskiej w Gostyniu. Market BricoMarche wyposażony został w innowacyjne i autorskie rozwiązanie, jakim jest Bricomat, czyli specjalne urządzenie, w którym w dowolnym czasie można odebrać produkty, zamówione wcześniej, zakupione przez internet.

Cała sieć BricoMarché rozwija oferowane usługi z zakresu e-commerce. Efekt jest taki, że klienci mają możliwość złożenia zamówienia online i wyboru jednej z kilku form odbioru, w tym dostawy za pośrednictwem Bricomatów. Od miesiąca rozwiązanie jest dostępne także dla mieszkańców Gostynia i okolic. 

BricoMarché w Gostyniu udoskonala ofertę produktów i udogodnień dla swoich klientów. Niedawno wdrożonym rozwiązaniem są Bricomaty, czyli specjalne boksy, w których można odebrać zamówione wcześniej produkty. Jest to innowacyjne i autorskie rozwiązanie sieci BricoMarché w przypadku robienia zakupów w czasach pandemii. Co szczególnie istotne, udogodnienie umożliwia mieszkańcom Gostynia i okolic bezpieczny oraz bezkontaktowy odbiór towarów. 

Bricomat, to boks zlokalizowany na parkingu przed supermarketem BricoMarché, w specjalnie oznaczonej strefie. Umożliwia klientom elastyczny czas odbioru produktów kupionych w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Towar można odebrać w dogodnym dniu i godzinie, również w niedziele wolne od handlu czy poza godzinami otwarcia sklepu w systemie 24/7. W ramach dostawy do Bricomatów sieć oferuje szeroką gamę produktów. W asortymencie sklepu w Gostyniu są produkty z czterech działów: ogród, dekoracja, majsterkowanie oraz artykuły budowlane.

W boksach do bezkontaktowego odbioru zamówień  można odebrać także towary o dużych gabarytach, takie jak na przykład drzwi, co jest całkowicie unikatowe w tego typu rozwiązaniach.

Odbiór zamówienia w urządzeniu jest darmowy i prosty – wygląda to tak, że klient wprowadza na ekranie maszyny podany podczas dokonywania zakupów numer telefonu oraz kod dostępu, który otrzymał w treści SMS-a.

 

– Stale obserwujemy zmieniające się trendy rynkowe oraz potrzeby naszych klientów. Zwłaszcza podczas trwania pandemii chcemy zagwarantować kupującym możliwie najwyższe bezpieczeństwo oraz komfort robienia zakupów. Jesteśmy przekonani, że zamontowanie kolejnego Bricomatu to znaczne ułatwienie dla naszych klientów – mówi dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, dyrektor generalna sieci BricoMarché w Polsce.

– Bricomaty umożliwiają klientom odbiór towarów w dowolnie wybranym terminie, również poza godzinami otwarcia sklepu w systemie 24/7. Nasze urządzenia oferują unikatowe rozwiązania dla tego typu maszyn, czyli możliwość odbioru towarów o dużych gabarytach, takich jak np. płyty OSB czy drzwi - dodaje.

BricoMarché w Gostyniu jest prowadzone przez polskiego przedsiębiorcę, który odprowadza lokalnie podatki. Innymi korzyściami dla mieszkańców miasta i okolicy są akcje społeczne organizowane przez właściciela supermarketu oraz sieć BricoMarché. W asortymencie sklepu w Gostyniu są produkty z czterech działów: ogród, dekoracja, majsterkowanie oraz artykuły budowlane. Łącznie jest to ponad 30 tys. artykułów, w tym również produkty dostarczane przez lokalnych dostawców.

Marka BricoMarché zaczęła wprowadzać Bricomaty w 2019 roku. Obecne maszyny zostały uruchomione przy około 50 sklepach sieci, a w planach są kolejne lokalizacje w całej Polsce.

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem blisko 500 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi InterMarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” BricoMarché. W 2020 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 7,8 mld złotych. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Grupa Muszkieterów jest regularnie nagradzana w licznych konkursach i rankingach, m.in. na Liście 2000 dziennika „Rzeczpospolita”, czyli w zestawieniu największych firm w Polsce (56. pozycja w 2021 r.), w rankingu „Top 500 CEE” przygotowywanym przez „Rzeczpospolitą” we współpracy z firmą Coface (98. miejsce w 2021 r.), w rankingu „1000 największych firm w Polsce” „Gazety Finansowej” (47. miejsce w 2020 r.), w zestawieniu Najwięksi money.pl (48. pozycja w 2021 r.) czy w rankingu „30 najpopularniejszych franczyz” magazynu „Franczyza & Biznes” (16. miejsce w 2021 r.). Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy