Reklama

Walczyli i rozciągali się. Mistrzostwa na wysokim poziomie

Opublikowano:
Autor:

Walczyli i rozciągali się. Mistrzostwa na wysokim poziomie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

5 Wielkopolskie Mikołajkowe Mistrzostwa Takewondo.

340 zawodników z klubów z całej Polski wzięło udział w organizowanych już po raz piąty przez KS TIGER Wielkopolska Mistrzostwach Taekwondo.

Areną sportowych zmagań była hala sportowa przy ZSO w Gostyniu. Na matach rywalizowali w walkach i technikach specjalnych, kadeci, juniorzy i seniorzy oraz młodziki i przedszkolaki.

Wzorem lat ubiegłych organizatorzy kładli nacisk na konkurencję rozciągania. Aby zmotywować zawodników do większej pracy podwojono ilość nagród do zdobycia – wręczono aż 60 pucharów! Nad przebiegiem zmagań czuwała drużyna sędziowska. Zawody przeprowadzono perfekcyjnie. Najlepszych nagrodzono medalami i dyplomami. Każdemu uczestnikowi Mikołaj i jego pomocnicy wręczyli upominek i medal pocieszenia.


- Cieszę się ogromnie, że Gostyń jest takim miejscem, które przyciąga młodych, ambitnych sportowców. Jestem dumny z tego, że mamy na naszym terenie takich ludzi jak Krzysztof i Hania, wolontariusze, sędziowie, którzy nieodpłatnie, z własnego serca poświęcają się temu, aby młodzi ludzie mogli tutaj ćwiczyć. Młodym sportowcom chcę powiedzieć, że to wspaniałe, co robicie – ćwiczycie, realizujecie się. W przyszłości będziecie mieli z tego tytułu wiele zadowolenia i satysfakcji, bo sport rozwija, pomaga w życiu – burmistrz Gostynia Jerzy Kulak

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE