Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu wydał komunikat, w którym informuje, iż w piątek, 29 września 2023 roku nastąpi przerwa w dostawie wody. Od godziny 8.00 do 14.00 nie będą jej mieli mieszkańcy Goli oraz Otówka.
- Przerwa spowodowana jest koniecznością wykonania niezbędnych prac, związanych z przebudową sieci wodociągowej w związku z budową obwodnicy Gostynia - czytamy w komunikacie.
Mieszkańcy Goli i Otówka powinni wiedzieć, że po ponownym włączeniu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody.
- Prosimy o wstrzymanie się z korzystania z wody do czasu wypłukania sieci wodociągowej - apeluje gostyński zakład wodociągów, przepraszając za zaistniałą sytuację.
Komentarze (0)