W środę, 18 czerwca od rana w rurociągu nie mają wody mieszkańcy posesji, położonych przy ulicach Nad Kanią, Matejki oraz Kossaka w Gostyniu. Powodem jest awaria na sieci wodociągowej.
Prace naprawcze są w toku, a służby techniczne gostyńskich „wodociągów” dokładają wszelkich starań, by jak najszybciej usunąć przyczynę awarii i przywrócić dostawy wody. Ruch w miejscu robót wodociągowych prowadzony jest wahadłowo.
ZWiK informuje, że naprawa może potrwać do południa, ale może się przedłużyć.
Jednocześnie ostrzega, że po ponownym włączeniu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody.
W komunikacie ZWiK w Gostyniu prosi mieszkańców o wstrzymanie się z korzystania z wody do czasu wypłukania sieci wodociągowej
Komentarze (0)