Reklama

Twoja firma ma szansę na tytuł Debiutu Biznesu

Opublikowano:
Autor:

Twoja firma ma szansę na tytuł Debiutu Biznesu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza do udziału w II edycji konkursu o tytuł „Debiutu Biznesu 2018”. Konkurs skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu powiatu gostyńskiego, zarejestrowanych w okresie od 01.01.2016 r. do 31.12.2017 r.

 

Ideą konkursu jest promocja lokalnych, młodych stażem, ale jednocześnie przyszłościowych firm, które wyróżniają się na rynku. W ramach konkursu laureatowi zostanie przyznany tytuł „Debiutu Biznesu 2018”. Ocenie będzie podlegał pomysł na biznes, działania firmy, technologie i innowacyjność w firmie oraz wpływ działalności firmy na otoczenie. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz.

Konkurs jest dwuetapowy. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 listopada. Do konkursu można także kogoś nominować. Sponsorem konkursu jest PKO Bank Polski. Uroczyste rozdanie nagród przewidziano na pierwsza połowę grudnia. Szczegóły pod nr tel.: 65 572 07 54 lub 537 007 087 lub mailowo: kontakt@gospodarka.gostyn.pl.

Terminarz:

Do 14 listopada można nominować przedsiębiorcę bit.ly/dbnominacje

Do 25 listopada powinny do nas spłynąć wypełnione formularze bit.ly/debiutybiznesu1

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE