Reklama

Reklama

To zawsze ważne i wzruszające chwile. Licytacje złotego serduszka WOŚP

Opublikowano: ndz, 31 sty 2021 08:55
Autor: | Zdjęcie: Sztab WOŚP Gostyn

To zawsze ważne i wzruszające chwile. Licytacje złotego serduszka WOŚP - Zdjęcie główne

Gostyńskie złote serduszko - najcenniejszy dar WOŚP | foto Sztab WOŚP Gostyn

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do tej pory te małe serduszka zawsze osiągały najwyższe kwoty ze wszystkich sprzedawanych darów w danym finale. Walka była emocjonująca. Czy tak też będzie w 2021 roku?

Reklama

To jedyne na świecie gostyńskie złote serduszko WOŚP. A jego licytacje stały się charakterystycznym elementem finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

To zawsze szczególnie ważne i wzruszające chwile w finałach, gdy mały kawałeczek złota z wygrawerowanym numerem finału WOŚP na awersie i rokiem oraz nazwą Gostyń na awersie nabiera znaczenia i zyskuje wyjątkową wartość, bo zawsze dokłada się do ratowania życia i zdrowia dzieci. Do tej pory te małe serduszka zawsze osiągały najwyższe kwoty ze wszystkich sprzedawanych darów w danym finale. Czy tak też będzie w 2021 roku? To zależy od Wszystkich chętnych, którzy zgłaszając chęć nabycia gostyńskiego serduszka, grają w  Największej Orkiestrze Świata, a przede wszystkim dokładają swoją cegiełkę do ratowania najmniejszych i najsłabszych. 

Gostyńskie serduszko WOŚP jest jedyne na świecie, ale też ma wyjątkową historię. Od lat wykonywał je i darowywał anonimowo gostyński i śremski jubiler Krzysztof Stołowski. Ale kilka lat temu w czasie finału nagle zachorował na jedną ze straszliwych chorób cywilizacyjnych i odszedł. Jednak już przed następnym finałem WOŚP jego syn Marcin, który przejął firmę jubilerską, zadeklarował, że będzie kontynuował dzieło ojca. I robi tak co roku. W ten symboliczny sposób sprawił, że serce jego ojca cały czas bije…

W tym roku jedyne na świecie gostyńskie serduszko WOŚP, mimo ograniczeń wywołanych pandemią,  jest też w orkiestrze.

Będzie je można licytować telefonicznie w zestawie nr 13 (numery do licytacji telefonicznych czynne 31 stycznia od godz. 11.00 do zakończenia licytacji: 603 533 381; 607 078 220; 607 078 154; 607 078 434; 669 180 240). Licytacja potrwa do godz. 19.00. Po tej godzinie do dwóch – trzech osób lub firm najwyżej licytujących zadzwonią przedstawiciele gostyńskiego sztabu i w rozmowie telefonicznej dokonają dogrywki. Życzymy Wszystkim powodzenia! 

- Jesteśmy przed kolejnym finałem największej charytatywnej akcji na świecie! Atmosfera jest fantastyczna! Zewsząd dostajemy przeogromną ilość cudownych wiadomości, że wszyscy są w oczekiwaniu, aby zagrać wspólnie w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Szanowni Państwo! Grać z Wami to zaszczyt, bo to również świadomość, że nie jesteśmy sami, że jest nas wielu, że wszyscy razem stanowimy tę pozytywną i skuteczną siłę, aby góry przenosić. Oglądajcie nas koniecznie. Zagrajmy razem przepotężnie, kolorowo, radośnie i skutecznie! To wszystko dla ratowania życia i zdrowia dzieciaków! - mówi Mirosław Sobkowiak Szef Sztabu WOŚP nr 269 

Transmisja: Gostyn24TV na portalu You Tube i na facebooku.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.