Reklama

Szlachetna Paczka. Wspólnie skompletujemy szkolną wyprawkę

Opublikowano: ndz, 17 lis 2019 22:02
Autor:

Szlachetna Paczka. Wspólnie skompletujemy szkolną wyprawkę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Szlachetna Paczka 2019 - powiat gostyński. W sobotę uruchomiono bazę rodzin, zakwalifikowanych do tegorocznej edycji akcji (czytaj TUTAJ). Pierwsi darczyńcy już wybrali osoby, którym chcą pomóc. Nie każdego jednak stać, aby skompletować paczkę samemu lub w gronie znajomych. Chcesz zostać częścią akcji, ale nie wiesz jak? Dołącz do nas. Chcemy zebrać jak najwięcej przyborów szkolnych. Wolontariusze przekażą je potrzebującym. 

 

Redakcja tygodnika Życie Gostynia oraz portalu www.gostynska.pl z wielką chęcią włącza się do Szlachetnej Paczki 2019. O pomoc prosimy także was. 

Chcemy skompletować "Szlachetną wyprawkę", którą przekażemy gostyńskim wolontariuszom paczki, a oni rozdysponują ją wśród potrzebujących dzieci i młodzieży. Od poniedziałku (18 listopada) do piątku (29 listopada) będziemy zbierać wszelkie szkolne przybory.

Chcesz dorzucić coś od siebie? Kup zeszyt, piórnik, kredki, bloki z kolorowymi papierami - wszystko, co przyda się w szkole i podczas kreatywnych zajęć. Mogą to być kolorowanki, wyklejanki i inne.

Następnie przynieś je do naszej redakcji - ul. Kolejowa 15 (planty) i stań się częścią wspaniałej akcji

Chcesz być na bieżąco? Odwiedź nasz facebookowy profil.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE