Reklama

Sugerowano pożar. Na szczęście to tylko sadze

Opublikowano:
Autor:

Sugerowano pożar. Na szczęście to tylko sadze - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Gostyńscy strażacy mieli dziś pracowite popołudnie.

Około godz. 14.00 zostali wezwani do lasu w okolicy Stankowa (gm. Gostyń). Młody mężczyzna pracował tam przy wycince drzew i uległ wypadkowi. Przygniotło go drzewo. Strażacy udzielili mu pierwszej pomocy medycznej, zabezpieczali też teren lądowania wezwanego do pomocy śmigłowca LPR - ZOBACZ TUTAJ.

Kiedy dwa strażackie wozy JRG z Gostynia wracały z akcji, zostały zadysponowane na ul. Przy Dworcu w Gostyniu. Gęsty dym, jaki wydobywał się z domu wielorodzinnego mógł wskazywać na pożar. Kiedy sytuacja się uspokoiła, okazało się, że dym, ktory zaniepokoił lokatorów, wydobywa się tylko z komina. Na miejscu pojawiła się Straż Miejska z Gostynia.

- Wszystkie piece są już wygaszone w mieszkaniach, ale wciąż się solidnie dymi. To jest dziwne. Prawdopodobnie sadze w kominie się zapaliły - zastanawiał się strażnik miejski. W tym czasie strażacy sprawdzali pomieszczenia w budynku.

Ostatecznie gostyńscy strażacy przeczyścili przewód kominowy, a strażnicy miejscy pouczyli lokatorów, jak bezpiecznie palić w piecu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE