Reklama

Stawiają na młodych. Nowe pracownice i zmiany organizacyjne w Urzędzie Miejskim w Gostyniu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM w Gostyniu/fotomontaż Maciej Mostowy

Stawiają na młodych. Nowe pracownice i zmiany organizacyjne w Urzędzie Miejskim w Gostyniu - Zdjęcie główne

Urząd Miejski w Gostyniu | foto UM w Gostyniu/fotomontaż Maciej Mostowy

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sierpień to czas zmian w kadrach Urzędu Miejskiego w Gostyniu. Kilka dni temu do zespołu gminnej administracji dołączyły nowe osoby. To nie jedyne zmiany.

Pierwszym dniem pracy nowych urzędniczek – Joanny Długiej i Beaty Juskowiak był poniedziałek 1 sierpnia 2022 r. Joanna Długa została przyjęta do wydziału komunikacji społecznej, natomiast Beata Juskowiak w wydziale organizacyjnym gostyńskiego magistratu. Tego dnia pracę na stanowisku ds. działalności gospodarczej w wydziale wpraw obywatelskich rozpoczęła również Martyna Podgórska, która w ramach awansu wewnętrznego zastąpiła na stanowisku pracownika, który przeszedł na emeryturę.

Joanna Długa (na zdjęciu po prawej) i Beata Juskowiak zostały wybrane do zatrudnienia w wyniku otwartych, konkurencyjnych naborów. Spełniły w najwyższym stopniu wymagania niezbędne i dodatkowe stawiane kandydatom.

Joanna Długa na stanowisku ds. komunikacji społecznej i promocji zajmować się będzie między innymi prowadzeniem polityki informacyjnej Urzędu Miejskiego w Gostyniu, dbać będzie o pozytywny wizerunek gminy i marki Gostyń, w tym realizację kampanii „Jestem z Gostynia” i „Gostyńska kranówka” - informuje Moniak Wozik, naczelnik wydziału komunikacji społecznej gostyńskiego magistratu.

Beata Juskowiak na stanowisku ds. obsługi kancelaryjnej zapewniać będzie obsługę organizacyjno – kancelaryjną kierownictwa i komórek organizacyjnych urzędu.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy