Reklama

Sprostowanie

Opublikowano:
Autor:

Sprostowanie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprostowanie do artykułu opublikowanego na stronie www.gostynska.pl "Będzie gorąco pod Spółdzielnią Mleczarską w Gostyniu? Rolnicy - udziałowcy protestują. Chcą zdegradować prezesa?"

Reklama

"Wbrew informacjom zawartym w artykule pt. "Będzie gorąco pod Spółdzielnią Mleczarską w Gostyniu? Rolnicy - udziałowcy protestują. Chcą zdegradować prezesa?" opublikowanym 27 kwietnia 2023 r. na łamach portalu internetowego gostynska.pl autorstwa Agaty Fajczyk, prostujemy, że ceny mleka zostały obniżone o 50 gr, a nie o 50%. Nieprawdą jest, że coraz więcej dostawców mleka do spółdzielni otrzymuje należne im pieniądze w ratach, nieprawdą jest też, że jakikolwiek dostawca nie otrzymał od Spółdzielni zapłaty należności w terminie. Spółdzielnia wypłaca należności swoim dostawcom zgodnie z umownymi terminami, nie otrzymują oni zapłaty w ratach, a Spółdzielnia nie ma zadłużenia. Nieprawdą jest, że Prezes Spółdzielni unikał dziennikarzy z redakcji gostynska.pl i nie zamierzał rozmawiać o sytuacji w zakładzie. W rzeczywistości Prezes Spółdzielni poinformował dziennikarza redakcji o możliwości zaplanowania spotkania na dzień 27 kwietnia br.

Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu"     

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy