Reklama

Skorupski: Nauczyłem się przede wszystkim pokory

Opublikowano:
Autor:

Skorupski: Nauczyłem się przede wszystkim pokory - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

- Zamykam XXIII sesję Rady Miejskiej w Gostyniu – to były ostatnie słowa Grzegorza Skorupskiego, które wypowiedział jako przewodniczący Rady Miejskiej w Gostyniu. Przynajmniej w tej kadencji samorządowej.

Dziś radny Skorupski pożegnał się ze współpracownikami z rady. W przyszłym roku ma rozpocząć pracę w gostyńskim urzędzie miejskim na stanowisku zastępcy burmistrza. W ten sposób zastąpi Elżbietę Palkę, która opuszcza mury ratusza. - To jest prawdopodobnie ostatnia sesja, którą prowadzę jako przewodniczący. Prawdopodobnie. W tym roku na pewno – powiedział Grzegorz Skorupski w punkcie „Wolne głosy i wnioski”. Podziękował kolegom z rady za wspólną pracę – Szczególnie dziękuję radnym obecnej kadencji, która jest bardzo twórcza i spokojna, ale także rajcom z poprzedniej kadencji. Dzięki wam bardzo wiele mogłem się nauczyć. Przede wszystkim pokory, tego, że nie zawsze mogę mieć rację. I należy też brać pod uwagę to, co ktoś inny myśli – mówił (jeszcze) przewodniczący rady miejskiej. Dodał również, że ma nadzieję, iż dalsza część współpracy pomiędzy nim jako wiceburmistrzem a radnymi będzie przebiegała owocnie.

Grzegorz Skorupski był radnym przez 18 lat. Przez 2 kadencje (jedną, obecną - niepełną) przewodniczył gostyńskiej radzie miejskiej, przez 2 kadencje był wiceprzewodniczącym, a 1 kadencję pracował jako przewodniczący komisji rewizyjnej. W sumie prowadził 65 sesji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE