reklama

Rowerzysta na alkoholowym dopingu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Rowerzysta na alkoholowym dopingu - Zdjęcie główne
Autor: Adobe Stock | Opis: Rowerzysta grubo przesadził z alkoholem

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościJakby jechał samochodem, straciłby prawo jazdy. 25-letni rowerzysta jadący chwiejnie przez Ochlę w gminie Pogorzela zwrócił uwagę policjanta. Jak się okazało, słusznie...
reklama

W czwartek, 13 kwietnia 2023 r. przez gminę Pogorzela jechał pijany rowerzysta. W miejscowości Ochla skończył wycieczkę, bo spotkał policjanta.

- 13 kwietnia tuż przed godziną 19.00 dzielnicowy posterunku policji w Borku Wlkp. zatrzymał do kontroli drogowej w miejscowości Ochla 25- letniego rowerzystę z powiatu krotoszyńskiego - relacjonuje mł. asp. Marek Balczyński, pełniący obowiązki rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. - Tor jazdy mężczyzny wskazywać mógł, że jest on nietrzeźwy.

Badanie urządzeniem kontrolno-pomiarowym wykazało 2.1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za popełnione wykroczenie mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara grzywny do 30 tys. zł, zakaz jazdy pojazdami niemechanicznymi, a nawet kara pozbawienia wolności.

reklama

Miniony weekend obfitował w kierowców "na podwójnym gazie". Rekordzista miał ponad 3 promile [KLIKNIJ W OBRAZEK PONIŻEJ]:

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo