Reklama

Znaleziono ludzkie szczątki. Co ustalili śledczy?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum portalu

Znaleziono ludzkie szczątki. Co ustalili śledczy? - Zdjęcie główne

teren przy ul. Mały Plac Ćwiczeń w Rawiczu | foto archiwum portalu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Rawiczu, przy pustostanie, zostały odnalezione ludzkie szczątki. Znajdowały się przy nich dokumenty, na których widniały dane mieszkańca powiatu gostyńskiego. Sprawą zajmuje się policja oraz prokuratura.

Do tragicznego odkrycia doszło na terenie Rawicza. W trakcie prowadzenia prac porządkowych na działce, którą kupiła miejscowa firma - Gazomet, znaleziono ludzkie szczątki. Sprawę zgłoszono policji.

W Rawiczu znaleziono ludzkie szczątki. Co ustaliła prokuratura?

Jak poinformował portal rawicz24.pl prok. Łukasz Wawrzyniak, rzecznik prasowy Prokuratora Okręgowego w Poznaniu, przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, a także sekcję zwłok.

Sekcja nie wykazała przyczyny zgonu. Potrzebne są dodatkowe badania, w tym również genetyczne, celem potwierdzenia tożsamości - mówi prok. Łukasz Wawrzyniak, rzecznik prasowy Prokuratora Okręgowego w Poznaniu. 

Policjanci odnaleźli dokumenty przy zwłokach. Dzięki nim, mogli dotrzeć do osób z rodziny mężczyzny, którego dane widniały na dokumentach - mieszkańca powiatu gostyńskiego.

Został zabezpieczony też materiał biologiczny, który trafił do dalszych badań, który ma pozwolić na ustalenie tożsamości szczątków odnalezionej osoby.

Z uwagi na stan zwłok, nie można określić tego, czy do śmierci przyczyniły się osoby trzecie czy nie - dopowiada prokurator.

 

Artykuł pochodzi z portalu rawicz24.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE