Reklama

Przychodzą na świat raz na 7 tysięcy urodzeń

Opublikowano:
Autor:

Przychodzą na świat raz na 7 tysięcy urodzeń - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

W ciągu trzech minut gminie Poniec przybyło aż trzech nowych małych „obywateli”. Mieszkańcy Łęki Wielkiej - Paulina i Radosław Makowscy zostali rodzicami trojaczków: Gabrieli, Adama i Piotra - takie imiona rodzice wybrali dla swoich pociech. Maleństwa urodziły się 17 listopada 2016 roku w Poznaniu.

Jako pierwszy  o godz. 9.01, ważący 2450 gramów urodził się Piotruś. W minutę później na świat przyszła mająca 2040 gramów Gabrysia. A jako trzeci  o 9.03 pojawił się ważący 1890 gramów Adaś. Szczęśliwe maluchy mają już starszą siedmioletnią  siostrę Jagodę, która z wielkim zaangażowaniem i radością pomaga w opiece nad rodzeństwem. 

Przyjście na świat trojaczków jest wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla Pauliny i Radosława Makowskich, ale również dla całej lokalnej społeczności. Z tej okazji w imieniu władz samorządowych gminy Poniec rodzinę odwiedzili burmistrz Ponieca Jacek Widyński, jego zastępca Eugeniusz Nowak oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Poniecu Krystian Juśkiewicz.

- Życzę, aby Wasze pociechy rosły w zdrowiu, miały szczęśliwe, beztroskie dzieciństwo, otoczone troską i miłością rodziców i bliskich, wyrosły na porządnych ludzi i dobrych obywateli naszej gminy - te między innymi słowa Jacka Widyńskiego usłyszeli państwo Makowscy.

Oprócz gratulacji i kwiatów podarowanych rodzicom, maleństwa otrzymały upominki w postaci niezbędnej w codziennym życiu wyprawki. Kończąc spotkanie ze szczęśliwą  rodziną  burmistrz Ponieca życzył dużo zdrowia, sił i wytrwałości dla całej rodziny i bliskich.

Informacje: Urząd Miejski w Poniecu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE