Reklama

Przecieki na sesji. Kobiety będą rządziły radą

Opublikowano:
Autor:

Przecieki na sesji. Kobiety będą rządziły radą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Zmiany w Radzie Miejskiej Pogorzeli. Dziś w ośrodku kultury odbyła się sesja inauguracyjna.

 

Ważnym punktem spotkania był wybór przewodniczącego rady w tajnym głosowaniu. Obecnych było piętnastu radnych. Zgłoszono tylko jedną kandydaturę. Przewodniczącą, choć nie jednogłośnie, została Daria Wyzuj (KWW Darii Wyzuj). Oddano dziesięć głosów ważnych. „Za” było dziewięciu radnych.

– Dziękuję za zaufanie, jakim mnie państwo obdarzyliście. Jest to dla mnie wyróżnienie i zaszczyt, ale jednocześnie zobowiązanie. Chcę państwa zapewnić, że swoje obowiązki będę wykonywać rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem – mówiła nowa przewodnicząca.  

Również w przypadku wiceprzewodniczącego rady, zgłoszono tylko jedną kandydaturę. Oddano dwanaście głosów ważnych. Donata Drukarczyk (KWW SKW Ziemi Gostyńskiej) otrzymała dziewięć głosów „za”, zostając wiceprzewodniczącą.

Nie obyło się bez niespodzianek. Z powodu awarii - przeciekał sufit w sali ośrodka kultury. Jego fragmenty spadały na podłogę podczas spotkania, co zresztą widać na nagraniu z sesji. Mimo obaw, nie przeszkodziło to nowej radzie w podejmowaniu decyzji. Sytuację opanowano. Film jest dostępny TUTAJ. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE