Reklama

Pracownicy i uczniowie malowali w szpitalu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pracownicy i uczniowie malowali w szpitalu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Remontowane były sale szpitalne na oddziale wewnętrznym i chirurgii dziecięcej. Modernizacja trwała kilka tygodni - między 13 stycznia a 4 lutego.

Kilkanaście sal dla pacjentów oraz jedna z łazienek w gostyńskim szpitalu zyskały nowy wygląd.

- Było to możliwe dzięki współpracy Starostwa Powiatowego w Gostyniu, szkół powiatu gostyńskiego oraz SPZOZ w Gostyniu. Nieocenione było też wsparcie sponsorów - cieszy się Justyna Jaskulska, dyrektor SP ZOZ w Gostyniu.

Remontowane były sale szpitalne na oddziale wewnętrznym i chirurgii dziecięcej. Modernizacja trwała między 13 stycznia a 4 lutego. Na oddziale wewnętrznym prace objęły malowanie 8 sal dla pacjentów. Ponadto odnowiono jedną łazienkę oraz przystosowano sekretariat oddziału pod kątem telefonicznym, komputerowym i informatycznym. W ramach prac w salach chorych skontrolowano również działanie punktów tlenu medycznego.

Z kolei na oddziale chirurgii dziecięcej lecznicy w Gostyniu odnowiono 5 sal. W sekretariacie wyremontowano i odnowiono stolarkę w sekretariacie. Pozostałą część oddziału odnowiono dzięki wsparciu sponsorów.

Modernizacja na oddziałach wewnętrznym i chirurgii dziecięcej była możliwa dzięki współpracy Starostwa Powiatowego w Gostyniu oraz SPZOZ w Gostyniu. Prace malarskie wykonały osoby, zatrudnione w starostwie, a także pracownicy i rzemieślnicy związani ze szkołami, zarządzanymi przez samorząd powiatowy: ZSZ w Gostyniu, ZSR w Grabonogu, ZSOiZ w Krobi oraz ZSO w Gostyniu. Gostyńska lecznica natomiast dostarczyła niezbędny materiał do przeprowadzenia remontu. SP ZOZ w Gostyniu z tytułu odnawiania sal dla pacjentów poniósł koszty materiałowe w wysokości 5.171 zł.

- Zapłaciliśmy głównie na zakup farb i innych materiałów malarskich - wyjaśnia Justyna Jaskulska. Ponadto remont łazienki na oddziale wewnętrznym był możliwy dzięki darowiźnie w wysokości 5.000 zł.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy