Kierowcę opla - 55-letniego mieszkańca powiatu gostyńskiego - zatrzymał dzielnicowy posterunku w Krobi. Kontrola miała miejsce 4 kwietnia, około 18.15, w miejscowości Siedlec w gminie Pępowo.
- Po otworzeniu drzwi od pojazdu, funkcjonariusz wyczuł woń alkoholu. Badanie urządzeniem kontrolnym wykazało 2,3 promila w wydychanym powietrzu - relacjonuje mł.asp. Marek Balczyński, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.
Kiedy i czy w ogóle wejdzie w życie przepis o konfiskacie samochodu kierowcy pod wpływem? Przeczytacie TUTAJ - KLIKNIJ.
Pijanemu 55-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie w jego sprawie prowadzi KPP Gostyń.
O tym, że nietrzeźwych kierowców nie brakuje w okolicy, przeczytacie równiez w poniższym artykule [KLIKNIJ W OBRAZEK]:
Komentarze (0)