Reklama

Palka: Zgoda między ludźmi jest najbardziej istotna

Opublikowano:
Autor:

Palka: Zgoda między ludźmi jest najbardziej istotna - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Gostyńscy radni na wczorajszym posiedzeniu rady miejskiej pożegnali Elżbietę Palkę, która od 6 lat pełni funkcję zastępcy burmistrza Gostynia. Wraz z nastaniem nowego roku opuści gostyński urząd miejski, tak w połowie kadencji. W jednym z wywiadów powiedziała, że w ten sposób właśnie umówiła się z burmistrzem Gostynia.

Gostyński włodarz Jerzy Kulak w trakcie wczorajszej sesji nie ukrywał, że będzie mu brakowało tak doświadczonego w pracy samorządowej zastępcy. Głośno zastanawiał się, jak sobie poradzi bez Elżbiety Palki, która na posiedzeniach zasiadała u jego boku i często podpowiadała, podsuwała istotne kwestie, które powinien przekazać radnym i pozostałym obecnym.

Radni w „Wolnych głosach i wnioskach” podziękowali Elżbiecie Palce za współpracę, wręczając jej list gratulacyjny oraz bukiet kwiatów. Przewodniczący rady miejskiej Grzegorz Skorupski (który zasiądzie w ratuszu na stanowisku Elżbiety Palki) przyznał, że samorządowcy są wdzięczni za siłę charakteru, zaangażowanie w pracy, a przede wszystkim za profesjonalizm w działaniu. Później głos zabrała rezygnująca ze stanowiska zastępca burmistrza, która również podziękowała radnym za 6-letnią wspólną pracę, za to że podczas działania na rzecz gminy i mieszkańców - mimo różnicy zdań - gostyński samorząd zawsze realizował swoje założenia. - To dość długi okres, była to współpraca bardzo istotna i bardzo owocna. Tak, jak burmistrz dzisiaj podkreślał, tak i ja mówię, że zgoda między ludźmi jest rzeczą najbardziej istotną. Jeśli w zgodzie realizuje się pewne cele, to nawet, jeżeli się różnimy, sprzeczamy, to jednak ten cel osiągamy. Za to państwu serdecznie dziękuję. Życzę, aby kolejne decyzje były równie trafne, jak do tej pory, dla dobra mieszkańców gminy. Wszystkiego dobrego - powiedziała Elżbieta Palka, żegnając się z radą miejską.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE