Reklama

O czym dyskutowano podczas sesji budżetowej?

Opublikowano:
Autor:

O czym dyskutowano podczas sesji budżetowej? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Radni powiatowi przyjęli budżet na 2017 rok.

„Za” było piętnastu radnych, natomiast trzech z lewicy wstrzymało się od głosu.

Koalicja chwaliła plany na przyszły rok, zachwyty nad dokumentem studził Zbigniew Kulak. Najwięcej uwag miał do budżetu wydziału promocji i rozwoju. Chciał, aby część pieniędzy przekazać na stypendia dla młodzieży. Twierdził, że działania wydziału, to promocja osoby starosty Roberta Marcinkowskiego.

- Panie Kulak, z czym pan pójdzie do swoich wyborców? Z tym, że pan pokazuje błędy? Ile pan złożył wniosków do budżetu na 2017 rok, żeby dzisiaj krytykować? Pan atakuje tylko i wyłącznie człowieka.  Niech pan się w pierś zacznie bić i normalnie pracować, jak radny tego powiatu, bo mieszkańcy panu tego nie zapomną. Już mówi się wiele na ten temat – apelował radny Zenon Norman.

 W obronie Zbigniewa Kulaka stanął Grzegorz Grzegorzewski. - Nigdy nie chciałem wchodzić między wódkę i zakąskę. Jeśli chodzi o radnego Kulaka, zawsze po cichu i w sobie mówiłem, że ma rację, jeśli chodzi o wytykanie błędów. Te uchwały idą do góry: czy do wojewody, czy społeczeństwo czyta. Niektórzy ludzie sobie pomyślą, co to za osły w tym powiecie siedzą, że takie byki popełniają – mówił wzburzony.

Dlaczego nie przekazano pieniędzy na stypendia? O tym w Życiu Gostynia 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE