Reklama

Nowe twarze w Urzędzie Miejskim w Gostyniu. Nabór rozstrzygnięto

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miejski w Gostyniu

Nowe twarze w Urzędzie Miejskim w Gostyniu. Nabór rozstrzygnięto - Zdjęcie główne

Od 2 maja w Urzędzie Miejskim w Gostyniu rozpoczęły pracę dwie urzędniczki : Mariola Ossentowska (na zdjęciu z lewej) i Hanna Kuczyńska | foto Urząd Miejski w Gostyniu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Poniedziałek, 2 maja 2022r. był pierwszym dniem w pracy dwóch nowych urzędniczek Urzędu Miejskiego w Gostyniu. W wydziale finansowym pracę rozpoczęła Hanna Kuczyńska, natomiast w wydziale gospodarki komunalnej i ochrony środowiska zatrudniona została Mariola Ossentowska.

- Obie panie zostały wybrane w wyniku otwartych, konkurencyjnych naborów. Spełniły w najwyższym stopniu niezbędne i dodatkowe wymagania stawiane kandydatom - informuje Monika Wozik, naczelnik wydziału komunikacji społecznej Urzędu Miejskiego w Gostyniu.

W naborach na stanowisko urzędnicze poszukiwane były osoby komunikatywne, potrafiące działać w zespole, ale też samodzielnie, radzące sobie w sytuacjach kryzysowych. Kryteria dodatkowe, jakie postawiono kandydatom na stanowisko ds. księgowości budżetowej i pozabudżetowej to posiadanie wykształcenia wyższego o kierunku ekonomicznym i znajomość określonych ustaw.

Dodatkowe wymogi dla kandydatów na stanowisko kierownika referatu ochrony środowiska, jakie postawiono to: wykształcenie wyższe kierunkowe - ochrona środowiska, znajomość regulacji prawnych w zakresie ustaw: o samorządzie gminnym, Prawo ochrony środowiska, Prawo geologiczne i górnicze, o ochronie przyrody, o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, o odpadach, kodeks postępowania administracyjnego oraz posiadanie prawa jazdy kat. B.

Hanna Kuczyńska (na zdjęciu z prawej) na stanowisku ds. księgowości budżetowej i pozabudżetowej w Urzędzie Miejskim w Gostyniu, zajmować się będzie przygotowywaniem dokumentów dowodów księgowych, księgowaniem ich oraz sporządzaniem sprawozdań budżetowych i finansowych.

Mariola Ossentowska objęła stanowisko kierownika referatu ochrony środowiska. Zarządzać będzie komórką odpowiedzialną za kwestie ochrony środowiska, przyrody oraz za prowadzenie spraw związanych z gospodarką wodną, geologią i górnictwem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy