Reklama

Nowa sędzia w Sądzie Rejonowym w Gostyniu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Agata Fajczyk

Nowa sędzia w Sądzie Rejonowym w Gostyniu - Zdjęcie główne

Sąd Rejonowy w Gostyniu | foto Agata Fajczyk

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Sądzie Rejonowym w Gostyniu pracę rozpocznie Elżbieta Ożga-Sieniawska. Jest jedną z ponad 60 nowo powołanych sędziów, składających pod koniec września ślubowanie wobec prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Akty powołania do pełnienia urzędu, 63 nowo powołanym sędziom i asesorom sądowym, wręczył Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, 28 września. 

Po wręczeniu nominacji, nowo powołani sędziowie oraz mianowani asesorzy sądowi złożyli ślubowanie wobec głowy państwa. Rozpoczną pracę w sądach administracyjnych, apelacyjnych, okręgowych, rejonowych oraz w sądzie najwyższym. 

Na liście powołanych do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego widnieje nazwisko Elżbiety Ożga-Sieniawskiej, która otrzymała nominację do pracy w Sądzie Rejonowym w Gostyniu.

Elżbieta Ożga-Sieniawska aplikację sądową ukończyła w 2007 r. Pełniła obowiązki asystenta sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Poznaniu. Jej zainteresowania zawodowe to przede wszystkim prawo administracyjne, w tym prawo budowlane, prawo pracy, podatek od nieruchomości oraz podatki i opłaty lokalne, transport drogowy, akcyza, prawo cywilne oraz prawo mieszkaniowe.

źródło www.prezydent.pl; drlewandowski-kancelaria.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy