Reklama

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Kobieta w szpitalu

Opublikowano:
Autor:

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Kobieta w szpitalu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Zablokowany  jest przejazd ulicą Nad Kanią w Gostyniu (odcinek od skrzyżowania z ul. Fabryczną do skrzyżowania z ul. Europejską). Przed godz. 17.00 doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kobieta jadąca oplem corsa, wyjeżdżając z ul. Czereśniowej, prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy, który ul. Nad Kanią poruszał się autem marki BMW.

Doszło do zderzenia samochodów. Opel ma zniszczoną maskę, za to pasażerkę BMW karetka odwiozła do szpitala. Na miejscu pracują strażacy i policja. Funkcjonariusze wykonują rutynowe czynności, ustalając okoliczności zdarzenia.

Więcej informacji wkrótce

[AKTUALIZACJA GODZ. 19.01]

Jak podaje kierowca BMW, wraz z pasażerką jechali samochodem ulicą Nad Kanią, od strony skrzyżowania z ul. Fabryczną. Niespodziewanie z ulicy Czereśniowej, na drogę wyjechało mu auto. - Robiłem wszystko, aby nie doprowadzić do silnego, centralnego zderzenia z oplem, zjechałem szybko na lewy pas, ale nie udało się tego uniknąć – powiedział mężczyzna, prowadzący BMW.

Strażackie zastępy jednostki ratowniczo-gaśniczej z Gostynia zostały zabezpieczone na miejsce zdarzenia na drodze przy ul. Czereśniowej około godz. 17.00.
 

Asp. sztab. Marek Maśliński, dowódca akcji z KP PSP Gostyń tak relacjonuje dzisiejsze "podwójne" zdarzenie drogowe:
Mieliśmy informacje, że przy ul. Czereśniowej w Gostyniu doszło do potrącenia pieszej i zostaliśmy zadysponowani do działań. W drodze na miejsce zdarzenia otrzymaliśmy drugie zgłoszenie o wypadku samochodowym przy ul. Nad Kanią. Po dojeździe na miejsce okazało się, że w pierwszym przypadku została potrącona na przejściu dla pieszych młoda dziewczyna. W drugim przypadku ucierpiała jedna osoba, pasażerka BMW. Kobietę w zaawansowanej ciąży karetka zabrała do szpitala. Do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego, strażacy udzielili jej kwalifikowanej pierwszej pomocy 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE