Przerwa w dostawie wody ma nastąpić w czwartek, 12 czerwca. Mieszkańcy ulicy Wrocławskiej od numeru posesji 150 do 172 powinni wziąć pod uwagę, że nie będą mogli krzystać z wody od godziny 08:00 do 13:00.
- Sytuacja spowodowana jest koniecznością wykonania niezbędnych prac na sieci wodociągowej - czytamy w komunikacie ZWiK w Gostyniu.
Jednocześnie mieszkańcy są proszeni o wstrzymanie się z korzystania z wody do czasu wypłukania sieci wodociągowej. Gostyńskie "wodociągi" ostrzegają, że po ponownym włączeniu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody.
Komentarze (0)