Reklama

Najpiękniej udekorowane miasto w województwie

Opublikowano:
Autor:

Najpiękniej udekorowane miasto w województwie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Gostyń wygrał w konkursie Wielkopolska Iluminacja 2017, zorganizowanym przez Radio Poznań.

W wiadomościach, podanych na internetowej stronie Radia można przeczytać, że konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Rozpoczął się 9 grudnia i trwał do 20 grudnia.


- Komisja konkursowa miała trudne zadanie, ponieważ nadesłane zdjęcia pięknie prezentowały rozświetlone miasta Wielkopolski - czytamy na stronie Radio Poznań.

I miejsce przyznano Gostyniowi, II miejsce należy ex aequo do Leszna i Wrześni, a III miejsce zdobył Grodzisk Wielkopolski. Laureatów konkursu uhonorowano pięknymi dyplomami uznania. Słuchacze, którzy w ramach konkursu przesłali swoje zdjęcia, otrzymali radiowe upominki. Wyróżniono też autorów najciekawszych fotografii. Jak podaje Radio Poznań, osoby, które przesłały zdjęcia iluminacji ze zwycięskich miast otrzymały upominki od Radia Poznań.

Tegoroczny zakup nowych elementów iluminacji, jakie w ubiegłym tygodniu pojawiły się w gostyńskich plantach i na rynku kosztował 110 000 zł (w tym ok. 50 000 zł sam napis z nazwą miasta w sercu Gostynia).

- Na kupno dodatkowych ozdób, jakie stanęły w mieście przed świętami Bożego Narodzenia gmina zdecydowała się dzięki oszczędnościom w budżecie wydziału - informuje Marzena Paluszkiewicz naczelnik wydziału gospodarki komunalnej w gostyńskim magistracie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE