Reklama

Mikołajkowe prezenty dla czworonogów

Opublikowano:
Autor:

Mikołajkowe prezenty dla czworonogów  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Mikołaj pamiętał o bezdomnych zwierzakach z Dalabuszek koło Gostynia. Trafiły do nich właśnie dary, które internauci podarowali im poprzez www.dlaSchroniska.pl.

 

Dzięki dobrym sercom internautów, każdego miesiąca do schronisk i fundacji w całej Polsce poprzez www.dlaSchroniska.pl oprócz karmy trafiają również produkty potrzebne na co dzień, m.in. środki do pielęgnacji, miski, suplementy czy zabawki. Tym razem dostawa zorganizowana została w mikołajkowej odsłonie, aby przypomnieć, że dzięki trwającej na platformie akcji „Gwiazdka dla bezdomniaka” każdy z nas ma jeszcze szansę zostać św. Mikołajem dla bezdomnych psów i kotów.

– Choć Mikołajki to dla zwierzaków zwykły dzień, chcieliśmy w tym symbolicznym czasie przypomnieć ludziom, że aby pomagać bezdomnym czworonogom, wystarczy mały gest. Obecnie nawet nie wychodząc z domu można sprezentować naszym podopiecznym np. wysokiej jakości karmę w ramach akcji „Gwiazdka dla bezdomniaka”. Każdy kilogram ma znaczenie – mówi Aleksandra Gerowska ze Schroniska dla zwierząt w Dalabuszkach.

Aby dorzucić coś do zimowych zapasów dla bezdomnych zwierzaków spod Gostynia, wystarczy kilka minut, parę złotych i dostęp do internetu. Na platformie www.dlaSchroniska.pl należy kliknąć baner akcji „Gwiazdka dla bezdomniaka” na stronie głównej. Tam znajdziemy ponad osiemdziesiąt schronisk i fundacji z całej Polski, które można wesprzeć w ramach tej inicjatywy. Każdy internauta sam decyduje, jaką karmę, w jakiej ilości i podopiecznym której placówki podaruje. Na samym końcu przechodzi do płatności. Wszystko przypomina zakupy w sklepie internetowym. Przesyłkę darów bezpośrednio do konkretnych placówek zapewniają organizatorzy i jest ona bezpłatna. Zbiórka potrwa do końca roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE