reklama

Uwaga! Mieszkańcy tej gminy wystawiają odpady wcześniej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Uwaga! Mieszkańcy tej gminy wystawiają odpady wcześniej - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościIntensywne upały, w okolicach 40 st. Celsjusza spowodowały, że firma odbierająca odpady komunalne w gminach powiatu gostyńskiego, wydała komunikat informacyjny o wcześniejszym odbiorze pojemników z posesji. Komunikat dotyczy między innymi mieszkańców gminy Poniec.
reklama

Firma RCGO reSort, odbierająca odpady komunalne na terenie powiatu gostyńskiego apeluje o wcześniejsze wystawianie pojemników przed posesje. Apel dotyczy poniedziałku, 29 czerwca. Tego dnia odpady powinni wystawić między innymi mieszkańcy gminy Poniec.

Informujemy, że ze względu na prognozowane fale upałów i w trosce o zdrowie pracowników, odpady będą odbierane wcześniej - czytamy w komunikacie.

Ekipy wyjadą w trasę już od godziny 5.00 rano, stą dprośba do mieszkańców o wystawienie pojemników i worków przed posesję w wieczór poprzedzający wywóz lub najpóźniej do godziny 5.00 rano, w dniu odbioru.

Z komunikatu wynika, że odpady wystawione później mogą nie zostać odebrane.

Dziękujemy za wyrozumiałość i pomoc w zapewnieniu bezpiecznych warunków pracy osobom dbającym o czystość w naszym regionie - zwraca się do mieszkańców firma RCGO reSort.

reklama

SPRAWDŹ nowe harmonogramy odbioru odadów komunalnych  II połowie 2026 r. - KLIKNIJ w obrazek PONIŻEJ

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo