Reklama

Mężczyznę poraził prąd

Opublikowano:
Autor:

Mężczyznę poraził prąd - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

O godzinie 20.24 dwa zastępy JRG Gostyń w sile siedmiu strażaków zostały zadysponowane do zdarzenia, które miało miejsce w kamienicy na ulicy Kolejowej w Gostyniu. W jednym z mieszkań na I piętrze doszło do awarii grzejnika centralnego ogrzewania.

– Przez uszkodzony odpowietrznik na mieszkanie zaczęła wyciekać gorąca woda. Tryskając pod wysokim ciśnieniem stwarzała dla mieszkańców zagrożenie poparzeniem. Starali się oni uszczelnić grzejnik ręcznikami i innymi materiałami, ale ze względu na temperaturę cieczy nie było to łatwe zadanie – tłumaczy aspirant sztabowy Sebastian Kasperkowiak, dowódca zmiany JRG Gostyń.

Po przybyciu do kamienicy strażacy zamknęli dopływ wody do grzejników. Na miejsce zdarzenia zostało wezwane także pogotowie energetyczne, które odcięło prąd w mieszkaniu, gdyż woda zaczęła przeciekać przez strop.

Jeszcze przed przyjazdem służb ratowniczych mężczyzna przebywający w mieszkaniu, w którym znajdowała się jeszcze jego lokatorka, próbował odłączyć zasilanie elektryczne, w wyniku czego został porażony prądem. 

– Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zabrał go do szpitala. Mężczyzna był przytomny. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń – tłumaczy aspirant sztabowy. Wstępnej pomocy medycznej udzielili poszkodowanemu strażacy. Na miejscu zdarzenia działał także patrol policji.

 

KONIECZNIE pokaż swojemu dziecku ten teledysk. Może komuś uratuje życie!:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE