Reklama

Metody podzielonej płatności – spotkanie

Opublikowano:
Autor:

Metody podzielonej płatności – spotkanie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego serdecznie zaprasza przedsiębiorców, dyrektorów finansowych, księgowych na spotkanie z przedstawicielami Urzędu Skarbowego. Spotkanie odbędzie się 6 listopada 2018 roku w godzinach 10.00-12.00, w sali SWPPG.

 

Spotkanie będzie poruszało temat split payment, czyli metody podzielonej płatności. - Zapraszamy na nie wszystkie osoby, których firmy są podatnikami VAT. Stosowanie split payment w myśl ustawy jest prawem, nie obowiązkiem podatnika, wybór jednak pozostawiony został nabywcy. Dobrowolność ta oznacza, że można tę metodę zastosować w stosunku do niektórych faktur, inne zaś mogą być regulowane w tradycyjny sposób – wyjaśniają organizatorzy.

Model podzielonej płatności wszedł w życie 1 lipca 2018 r. i do końca roku jego stosowanie jest dobrowolne. Od początku 2019 r. model split payment ma być obowiązkowy, w pierwszej kolejności ma dotyczyć branż, w których obecnie stosuje się przepisy dotyczące odwrotnego obciążenia.

W celu rezerwacji miejsca organizatorzy proszą o imienne potwierdzenie udziału drogą telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do 5.11.2018 r. do godziny 15.30 lub poprzez formularz na stronie: spotkanieus.evenea.pl. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE