Reklama

Magazyn Ona - nowy portal dla kobiet

Opublikowano: śr, 6 lis 2019 10:50
Autor:

Magazyn Ona - nowy portal dla kobiet - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Magazyn Ona do tej pory był bezpłatnym dodatkiem do wszystkich gazet, wydawanych przez Południową Oficynę Wydawniczą. Ukazywał się tylko w wersji papierowej. Redakcja postanowiła to zmienić.

 

Strona magazynona.pl wystartowała 5 października 2019 roku.

 

Magazyn Ona zyskał wiele stałych czytelniczek. Często panie pytały nas, dlaczego wersja papierowa ukazuje się tak rzadko? To nas zainspirowało i postanowiliśmy być w stałym kontakcie z naszymi Czytelniczkami nie tylko na profilu FB – mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz redaktorka magazynona.pl .

 

Na portalu magazynona.pl znajdziecie wiele porad, wywiadów i tekstów o niezwykłych kobietach.

 

To jeden z głównych powodów, dla którego chcieliśmy stworzyć portal magazynona.pl Wszystkie bohaterki naszych tekstów zasługują na to, by usłyszała o nich cała Polska, a mamy nadzieję, że już wkrótce nasz portal będą czytały kobiety z całego kraju – dodaje Beata Frąckowiak - Piotrowicz.

 

„Wielka Ona w małym mieście” – to motto portalu. Podstawowym założeniem strony jest pokazanie wartościowych kobiet z mniejszych miejscowości.

 

W takich miastach, jak nasze, żyje tyle wspaniałych kobiet, które robią niezwykłe rzeczy - mają pasje, tworzą wielkie biznesy, udzielają się społecznie – a jednak wielkie magazyny z Warszawy raczej ciągle piszą o gwiazdach i celebrytkach. Postanowiłyśmy to zmienić. Będziemy pisać o wielkich kobietach z małych miast i miasteczek - mówi redaktorka z magazynona. pl

 

Oprócz artykułów, wywiadów poświęconych kobietom i bardzo ciekawych porad na portalu znajdziecie również blogi:

Ona ma styl - to blog poświecony modzie i ubieraniu się, nie koniecznie za wielkie pieniądze, który prowadzi Mariola Długaszek

"O Matko!" - to porady Elżbiety Chlebowskiej - doświadczonej pani pedagog, autorki książek "Wychowanie - najtrudniejsza ze sztuk pięknych" i "Jak wygląda Pełnia szczęścia podszyta dumą"

Ona w ogrodzie - to blog Kingi Lateckiej, którą znacie pewnie m.in. z porad udzielanych w "Gazecie Jarocińskiej, a także z programu "Rok w ogrodzie", w którym pokazywany jest jej ogród.

Prowadzące stronę mają nadzieję, że już wkrótce blogów będzie więcej. Zachęcają do współredagowania strony.

Drogie Panie! Magazyn Ona jest tworzony dla Was, piszemy w nim o Was. Teraz chciałybyśmy, żebyście to Wy redagowały portal razem z nami. Liczymy na to, że będziecie chciały na nami prowadzić swoje blogi, będziecie podpowiadać nam o czym mamy pisać i wreszcie, że będziecie dzielić się z innymi kobietami swoimi przeżyciami – zachęcają redaktorki z portalu.

Magazyn Ona ma łączyć wszystkie kobiety z małych miast. Milena na profilu facebookowym Magazynu Ona  prosi redakcję o to, by pisać, jak poradzić sobie w trudnych chwilach z przeciwnościami, jakie nas spotykają. Klaudia oczekuje, że portal będzie nieść „Pomoc ,wsparcie w trudnych sytuacjach losowych”.

Redakcja magazynu Ona zapewnia, że będzie się starać nie zawieść Czytelniczek. Zachęca do tego, by czytać portal magazynona.pl i obserwować profil magazynona na Facebooku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE