Reklama

Lokalni wy-TWÓRCY z Gostynia znowu w akcji

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: arch. gostynska.pl

Lokalni wy-TWÓRCY z Gostynia znowu w akcji - Zdjęcie główne

foto arch. gostynska.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Grupa nieformalna - nieFORMALNY Gostyń zaprasza na spotkanie - „Analiza potrzeb Wy-wytwórców” realizowane w ramach projektu pn. "Wy-TWÓRCY w akacji". Uwaga! Spotkanie odbędzie się w czwartek, 21 lipca.

Z początkiem czerwca realizację projektu „Wy-TWÓRCY w akacji” rozpoczęła grupa nieFORMALNY Gostyń. To już kolejna taka inicjatywa podejmowana na terenie powiatu gostyńskiego i skierowana do wytwórców produktów lokalnych działających na naszym terenie. Grupa do udziału w projekcie zaprasza wszystkich, którzy tworzą małe i wielkie skarby nawiązując do tradycji regionu. 

W ramach projektu grupa zorganizuje aż pięć zadań, które skierowane będą do Wy-Twórców Produktów Lokalnych. 

W pierwszej kolejności organizatorzy zapraszają na spotkanie. Program przewiduje:

 

- etap I - przeprowadzenie analizy potrzeb, gdzie określone zostaną potrzeby wytwórców, ale także zasoby i umiejętności jakimi dysponują, spisany zostanie plan działań, powstanie tzw. bank czasu

- etap II - formy formalizacji - wtedy uczestnicy poznają także możliwości założenia i prowadzenia organizacji. Wśród uczestników wybrana zostanie Rada Organizacyjna

 

Spotkanie odbędzie się 21 lipca br. o godz. 16.00 w sali szkoleniowej SWPPG, ul. 1 Maja 13/3 w Gostyniu. Zgłoszenia przyjmujemy TUTAJ KLIK: https://forms.gle/xboJr6Nx6tyxSGpd8 . 

 

Kolejnym etapem projektu będzie wyjazd edukacyjny oraz szkolenia z zakresu projektowania stoisk oraz prowadzenia warsztatów. Projekt zakończy duże medialne wydarzenie skierowane  do wszystkich mieszkańców Powiatu Gostyńskiego i nie tylko…  Chodzi o warsztaty rękodzielnicze! Zajęcia te połączone zostaną z promocją rękodzieła. 

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie do kontaktu. Bliższe informacje tel. 537 007 087. 

Jeśli nie możemy akurat odebrać telefonu – zostaw nam wiadomość sms – na pewno oddzwonimy - zapewnia SWPPG 

 

Jesienią 2021 roku w powiecie gostyńskim zawiązała się grupa lokalnych wytwórców, którzy postanowili wymienić się doświadczeniem, wzajemnie wesprzeć i poszukać wspólnych celów. Z początkowej liczby 40 osób grupa urosła do prawie 200 członków. CZYTAJ TUTAJ.

Nieformalną grupę wspiera: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego tel. 539 310 205. 

 Zadania realizowane są w ramach projektu „Wy-TWÓRCY w akcji”. 

Projekt współfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy